Aandacht – einde seizoen

Even nog alles officieel op het internet smijten voor de mensen die we nog niet gezien of gesproken hebben:

  • Morgen, vrijdag 23/6/2017 is onze laatste training van het seizoen!
  • Dinsdag 27/6/2017 verwachten we de mensen van groep 3 om 19:00u voor de traditionele mattenkuis en opruim van onze opbergruimte.
  • Tijdens de maanden juli en augustus zijn er geen trainingen vanuit de club geinteresseerd. Leden van groep 3 die actief willen blijven kunnen altijd terech bij onze goede vrienden van BadBoys JJ. Kijk even op hun site en Facebookpagina voor locaties, uren en prijzen. Zeker eenaanrader!!
  • Vrijdag 1/9/2017 starten we met ons 12de seizoen

Tot slot wil ik alle actieve medewerkers nog even heel hard bedanken voor hun inzet tijdens het seizoen. Zonder jullie is het niet mogelijk om de uitbouw van onze club te blijven garanderen!! Dat vele handen het werk licht maken heb ik dit seizoen aan den lijve kunnen ondervinden. En ik denk dat we op die manier ook een zekere meerwaarde kunnen bieden aan onze leden, in vergelijking met onze beginjaren!

Peace out!

Coach Spartan

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.